ТОВ ''СПРЕД''
Товариство з обмеженою відповідальністю "Спред"
Рішення ключових питань на ринку цінних паперів України
+38 (056) 370-19-04
ТОВ ''СПРЕД''
Защита Ваших интересов на фондовом рынке Украины
Україна, 49000, м. Дніпро,
вул. Гусенка, буд. 17, офіс 138
spreddnepr@gmail.com
Быстрота совершения сделок, качественное сопровождение, удобство сочетания депозитарное учреждение-торговец, компетентные сотрудники, экономные тарифы
ТОВ ''СПРЕД''
 пошук по каталогу
 
Відкриття рахунку в ЦП Відкриття рахунку в цінних паперах, фізичні особи

Перелік документів для відкриття рахунку в цінних паперах у Зберігача ТОВ "Спред" (фізичні особи):

 

1. Розпорядження на відкриття рахунку у цінних паперах.

2. Анкета рахунку в цінних паперах із зазначенням особистих даних та ПІБ розпорядників рахунку в цінних паперах.

3. Анкета розпорядника рахунком у цінних паперах (на кожного розпорядника рахунком).

Розпорядником рахунку в цінних паперах може бути інша фізична особа. На такий випадок в анкеті мають бути дані такої особи із зазначенням даних документу (довіреності, чинного законодавства до набуття повноліття, та ін.). Нотаріально посвідчена довіреність також надається Зберігачу.

4. Депонент може призначити юридичну особу уповноваженою особою, або керуючим рахунку в цінних паперах. В такому випадку Зберігачу мають бути надані документи, що визначають обсяг повноважень та ідентифікують таких осіб.

5. Договір про відкриття рахунку у цінних паперах з додатком (розцінки Зберігача) 3 шт.

6. Картка зразків підпису, що містить підписи депонента та розпорядників рахунку в цінних паперах. Підписи можуть засвідчуватись нотаріально, або уповноваженими на те співробітниками Зберігача.

7. Копію паспорта: сторінки з особистими даними, наведеними російською та українською мовами. Сторінку з пропискою, дійсною на момент відкриття рахунку в цінних паперах. Сторінки з фотокартками.

8. Згідно Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою ВР України від 2.09.1993р., до паспортної книжечки при досягненні громадянином 25 і 45 - річного віку вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові. Паспорт, в якому не вклеєно таких фотокарток при досягненні його власником зазначеного віку вважається недійсним.

9. Справка про присвоєння особі індивідуального коду платника податків або про те, що за підстав, передбачених чинним законодавством, присвоєння такого коду не є можливим.

 

Клієнт має посвідчити свої копії паспорта власним підписом.

Ви можете замовити бланки документів просто зараз, або призначити час зустрічі зі спеціалістом щодо відкриття рахунку в цінних паперах.

spreddnepr@gmail.com
Copyright © ТОВ "СПРЕД", 2008-2020